توضیحات
احیای رنگ و سرامیک بدنه ی خودرو

همه آنهایی که مالک خودرو هستند، دوست دارند خودرویشان طوری برق بزند که انگار تازه از کارخانه بیرون آمده است. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که از آن جمله می‌توان به استفاده از پولیش ماشین، وکس و بسیاری روش‌های دیگر اشاره کرد. با این حال، جدیدترین روش برق‌انداختن خودرو استفاده از سرامیک خودرو است.

سرامیک خودرو نوعی محلول پلیمری شیمیایی است که معمولا با دست روی نمای بیرونی خودرو اعمال می‌شود. این پوشش سرامیکی با رنگ خودرو پیوند برقرار می‌کند و یک لایه محافظ اضافی روی آن به‌وجود می‌آورد.

تصویر

خودرو را دربرابر آلاینده‌های شیمیایی مقاوم می‌کند

روکش سرامیکی سطحی مقاوم دربرابر مواد شیمیایی روی خودرو ایجاد می‌کند و در نتیجه از آسیب آلودگی‌های شیمیایی روی بدنه خودرو جلوگیری به عمل می‌آورد. سرامیک خودرو اجازه چسبیدن مواد شیمیایی به رنگ خودرو و آسیب‌رساندن به آن را نمی‌دهد.

تصویر

ظاهری براق به ماشین می‌بخشد

سرامیک خودرو روش بهتری نسبت به وکس و پولیش خودرو است. روکش سرامیکی نه‌تنها نمای بدنه را براق می‌کند، بلکه خاصیت بازتابندگی رنگ و شفافیت خودرو را افزایش می‌دهد.

تصویر

از رنگ ماشین دربرابر پرتوهای فرابنفش محافظت می‌کند

قرارگرفتن مداوم ماشین در معرض پرتو فرابنفش خورشید می‌تواند به رنگ بدنه آن آسیب برساند و به‌مرور زمان آن را کدر کند. استفاده از سرامیک خودرو به بدنه ماشین درخشندگی می‌بخشد و از رنگ آن در برابر پرتوهای UV محافظت می‌کند.

تصویر

شستشوی ماشین را آسان می‌کند

ماهیت آب‌گریز سرامیک خودرو فرایند شستشوی ماشین شما را آسان‌تر می‌کند. آب روی سطح خودرویی که روکش سرامیک به آن زده‌اند می‌لغزد و به این ترتیب پس از شستن لکه آب باقی نمی‌ماند. هر آلودگی و کثیفی آبکی دیگری هم به همین ترتیب به‌راحتی پاک می‌شود.

مزایای نانو سرامیک 

سوالات رایج 

دیگر هیچ خراشیدگی و خط‌وخشی روی ماشین نمی‌افتد ؟

چیزی که درباره مقاومت پوشش سرامیکی دربرابر خراشیدگی ناشی از اشیای تیز مانند سنگریزه، کلید، ساییده‌شدن به در پارکینگ و نظایر آنها می‌گویند اغلب اغراق‌آمیز است. فقط خراش‌های کوچک را می‌توان با سرامیک خودرو از بین برد و اگر به اندازه کافی نیرو وارد شود، حتی با وجود پوشش سرامیکی خراش اتفاق می‌افتد

نیازی نیست ماشین را بشویید ؟

چه کسی گفته با سرامیک خودرو دیگر نیازی به شستن ماشین ندارید؟ این محصول فقط تعداد دفعات شستن و پاک‌کردن را کاهش می‌دهد و فرایند آن را آسان‌تر می‌کند. با این حال اگر خودرو را به روشی نادرست بشویید، بازهم ممکن است روی آن لکه‌های آب و کثیفی باقی بماند.